foroozan
08 بهمن 1401 - 21:18

اوضاع اسرای فلسطینی در زندان‌های رژیم صهیونیستی بدتر می‌شود

دفتر اطلاع رسانی اسرای فلسطینی از تهاجم وحشیانه زندانبانان صهیونیست به زندان النقب و سرکوب شدید اسرای فلسطینی همزمان با یورش به قدس و جنین خبر داد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، رسانه‌های فلسطینی خبر دادند مسئولین زندان النقب برق دو بخش 26 و 27 آن را قطع کرده و اجازه رسیدن غذا به زندانیان را هم نمی‌دهد.

وزارت اسرای و آزادگان فلسطینی هم دربیانیه‌ای که در اختیار رسانه‌ها قرار گرفت، تاکید کرد: شرایط متشنجی بر زندان‌های مجدو، عوفر و النقب حاکم است و از صبح امروز نظامیان صهیونیست کار سرکوب اسرای فلسطینی را شدت بخشیده و ده‌ها نفر از آنها را به سلول‌های انفرادی برده‌اند.

در این گزارش با استناد به اطلاعات رسیده از داخل زندان، نظامیان صهیونیست حجم زیادی بمب‌های گاز آشک آور را در داخل بندها و اتاق‌های اسرا در زندان مجد شلیک کرده و ده‌ها نفر از اسرای فلسطینی را هم به سلول‌های انفرادی منتقل کردند.

همچنین در زندان النقب و بخش 9 زندان عوفر نیز نظامیان صهیونیست با یورش به داخل اتاق‌های زندانیان آنها را به شدت مضروب کردند.

وزارت اسرای فلسطینی نسبت به اقدام انتقام جویانه صهیونیست‌ها از اسرای فلسطینی بعد از عملیات شهادت طلبانه قدس هشدار داد.

سخنگوی دفتر اطلاع رسانی اسرا نیز با اشاره به رخدادهای جاری در زندان‌های رژیم صهیونیستی آنرا اقدامی خطرناک علیه اسرا و دلیلی بر ورشکستگی رژیم صهیونیستی و شکستش در مقابل مقاومت و ملت سلحشور فلسطین توصیف و افزود، صهیونیست‌ها با یورش امروز شنبه خود به زندان‌ها به دنبال صادر کردن عجز و ناکارآمدی و بحران داخلی خود هستند.

وی تاکید کرد اسرای فلسطینی با اعلام خوشحالی و همراهی خود با جشن‌های ملت فلسطین نسبت به عملیات قدس ثابت کرده‌اندکه همچنان بخش اصلی و لاینفکی از ملت فلسطین هستند که با خوشحالی‌اش خوشحال و با دردهای ناراحت و رنجیده می‌شوند.

انتهای پیام/*

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1003441